שאלות נפוצות

 

שאלה: אילו גילאים מגיעים לסדנה?

תשובה: טווח הגילאים רחב ומגוון ומאפשר לכל המשתתפים והמשתתפות למצוא לעצמם בסדנה את קבוצת האנשים שיותר קל וטבעי להם להתחבר אליהם מבחינת גיל וסטטוס.

אנו דואגות לאיזון גילאי ואיזון מגדרי ושמות על כך דגש רב בעת ההרשמה על מנת שכל אחד ואחת מהמשתתפים יוכלו למצוא לעצמם בקלות חיבור טבעי ומכנה משותף עם משתתפים נוספים.

על מנת לעשות זאת אנו משוחחות טלפונית עם כל נרשם ונרשמת שיחת עומק אחת לפחות עוד לפני שהסדנה מתחילה, על מנת לוודא התאמה ולהבטיח קבוצה מאוזנת שתהווה מרחב בטוח, מאפשר, נעים וטבעי עבור כל אחת ואחד מהמשתתפים.

 

שאלה: כמה אנשים יהיו?

תשובה: כמות המשתתפים בכל סדנה נעה בין 20-30 אנשים. חשוב לנו לשמור על קבוצה מצומצמת יחסית על מנת לאפשר לכל אחד מהמשתתפים מקום להתבטא ולאפשר לנו הצוות לתת יחס אישי לצרכים של כל אחד ואחת מכם. 

בנוסף, אנו שמות דגש מיוחד על איזון מגדרי וגילאי כך שהמספר הסופי של המשתתפים מתחלק באופן שווה, או כמעט שווה, בין גברים ונשים ובין צעירים ובוגרים.

 

 

שאלה: אבל מה הקטע עם הלינה המשותפת?

תשובה: באופן טבעי אנו, בני האדם, נוטים לברוח לאזורי הנוחות שלנו במצבים בהם נדרשת מאיתנו התמודדות רגשית שמטרתה ליצור שינוי בנושא בחיינו שדרוש בו שינוי. 

בסדנאות זוגיות לגברים ונשים זה מתבטא פעמים רבות בשהות ממושכת בחדרים בזמן ההפסקות, מה שבעצם מקשה על יצירת חיבור טבעי בין משתתפי הסדנה. 

כדי להתגבר על כך ולאור החשש הטבעי מהמפגש החברתי, הבנו שהקונספט של לינה בחלל משותף הוא המתאים ביותר כדי לתמוך בחווית היכרות קלילה, נעימה ובעיקר טבעית מאוד.

הרי בסופו של דבר באים כדי להנות, ללמוד ולהעשיר את עצמנו אבל גם כדי להכיר!

לאלה שבכל זאת מתעקשים, קיימת אפשרות ללינה בחדרים זוגיים בסדנאות שלנו שמתקיימות בחוות הילה, ניתן להתעדכן על התאריכים בעמוד ההרשמה.

 

שאלה: אני מוטרד מהאוכל. אני חייב בשר כל יום ואני חושש שלא אשבע מהארוחות.

תשובה: אנו שמות דגש רב מאוד על נושא ההזנה בסדנה ורואות קשר הדוק ומשמעותי בין ההזנה הפיזית של הגוף שלנו להזנה הרגשית שלו. 

את התפריט יצרנו בהתאם לרוח הטרילותרפיה ולכן המזון שיוגש מבושל במיוחד עבורכם מחומרי גלם טריים ואיכותיים והוא טבעוני, מזין, משביע ובריא (בשביל הראש הדואג), אבל, ולא פחות חשוב - הוא גם מאוד טעים, משמח ומפנק (בשביל הרגש).

בנוסף לארוחות המלאות, תעמוד לרשותכם גם פינת קפה מפנקת ובה קפה, תה, חליטות, פירות ונשנושים לאורך כל ימי הסדנה.

במקרה שבכל זאת תרגישו שאינכם שבעים מהארוחה (מודות שזה עוד לא קרה לנו, אבל תמיד יכול לקרות בפעם הראשונה…), תרגישו חופשי לפנות לשף הנהדר שלנו, שנמצא איתנו לאורך כל ימי הסדנה 24/7, והוא יכין לכם בשמחה תוספת משביעה שתאפשר לכם להמשיך את היום בבטן מלאה ושמחה.

 

 

שאלה: יש לי רגישות למזון מסוים. יהיה לי מה לאכול?

תשובה: בהחלט! בעת ההרשמה תזכור לציין זאת בפנינו ואנו נעביר את המידע לשף שלנו, שידאג לאוכל מתאים לך בכל ארוחה.

צור קשר-09.png

צור קשר

צור קשר אינסטגרם-06.png