שאלות נפוצות

 

שאלה: אילו גילאים מגיעים לסדנה?

תשובה: כל סדנה מיועדת לקבוצת אוכלוסיה ממוקדת וזאת במטרה לאפשר לכל המשתתפות והמשתתפים למצוא לעצמם בקלות חיבור טבעי ומכנה משותף עם משתתפים נוספים.

על מנת לעשות זאת אנו משוחחות טלפונית עם כל נרשם ונרשמת שיחת עומק אחת לפחות עוד לפני שהסדנה מתחילה, על מנת לוודא התאמה ולהבטיח קבוצה מאוזנת שתהווה מרחב בטוח, מאפשר, נעים וטבעי עבור כל אחת ואחד מהמשתתפים.

 

שאלה: כמה אנשים יהיו?

תשובה: כמות המשתתפים בכל סדנה נעה בין 20-30 אנשים. זו הכמות אשר מאפשרת לנו מצד אחד להעניק תשומת לב אישית לכל אחד ואחת, ומצד שני מאפשרת לכם מרחב נעים גם להיכרויות ויצירת קשרים חדשים.

אנו שמות דגש מיוחד על איזון מגדרי וגילאי כך שהמספר הסופי של המשתתפים מתחלק באופן שווה, או כמעט שווה, בין גברים ונשים.

 

שאלה: אבל מה הקטע עם הלינה המשותפת בסדנאות של יער המאכל?

תשובה: באופן טבעי אנו, בני האדם, נוטים לברוח לאזורי הנוחות שלנו במצבים בהם נדרשת מאיתנו התמודדות רגשית שמטרתה ליצור שינוי בנושא בחיינו שדרוש בו שינוי. 

בסדנאות זוגיות לפנויות ופנויים זה מתבטא פעמים רבות בשהות ממושכת בחדרים בזמן ההפסקות דבר שבעצם מצמצם את האינטרקציות החברתיות הטבעיות שהיו יכולות להתקיים ובעצם -  הפוטנציאל להכיר, להתחבר, להתרגש - מצטמצם.

כדי להתגבר על כך ולאור החשש הטבעי מהמפגש החברתי, הבנו שהקונספט של לינה בחלל משותף הוא המתאים ביותר כדי לתמוך בחווית היכרות קלילה, נעימה ובעיקר טבעית מאוד. הרי בסופו של דבר באים כדי להנות, ללמוד ולהעשיר את עצמנו אבל גם כדי להכיר!

לאלה שבכל זאת מבקשים, קיימת אפשרות ללינה בצימרים סמוכים בתוספת תשלום ובתיאום מראש מולנו, על בסיס מקום פנוי.

מי שמרגיש בכל זאת שהוא מעוניין בסדנה עם אפשרות ללינה בחדרים יכול להגיע לסדנאות שלנו שמתקיימות בחאן רוח גלילית בקיבוץ מצובה. בסדנאות אלו קיימות אופציות שונות ללינה בסוגי חדרים שונים.

 

שאלה: אני מוטרד מהאוכל. אני חייב בשר כל יום ואני חושש שלא אשבע מהארוחות.

תשובה: אנו שמות דגש רב מאוד על נושא ההזנה בסדנה ורואות קשר הדוק ומשמעותי בין ההזנה הפיזית של הגוף שלנו להזנה הרגשית שלו. 

את התפריט יצרנו בהתאם לרוח הטרילותרפיה ולכן המזון שיוגש מבושל במיוחד עבורכם מחומרי גלם טריים ואיכותיים והוא טבעוני, מזין, משביע ובריא (בשביל הראש הדואג), אבל, ולא פחות חשוב - הוא גם מאוד טעים, משמח ומפנק (בשביל הרגש).

בנוסף לארוחות המלאות, תעמוד לרשותכם גם פינת קפה מפנקת ובה קפה, תה, חליטות, פירות ונשנושים לאורך כל ימי הסדנה.

במקרה שבכל זאת תרגישו שאינכם שבעים מהארוחה (מודות שזה עוד לא קרה לנו, אבל תמיד יכול לקרות בפעם הראשונה…), תרגישו חופשי לפנות לשפית הנהדרת שלנו, שנמצאת איתנו לאורך כל ימי הסדנה 24/7, והיא תכין לכם בשמחה תוספת משביעה שתאפשר לכם להמשיך את היום בבטן מלאה ושמחה.

 

שאלה: יש לי רגישות למזון מסוים. יהיה לי מה לאכול?

תשובה: בהחלט! בעת ההרשמה הקפידו לציין זאת בפנינו ואנו נעדכן את השפית שלנו שתשוחח איתכם ויחד נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לספק לכם את המזון המתאים ביותר עבורכם בכל ארוחה וארוחה.